Wirtualny spacer po firmie Zamknij

Centrum Kreowania Liderów

Centrum Kreowania Liderów rekomenduje współpracę z Centrum Innowacji Prolearning , w zakresie wynajmu sal szkoleniowych  z…

więcej

Centrum Kreowania Liderów

Centrum Kreowania Liderów rekomenduje współpracę z Centrum Innowacji Prolearning , w zakresie wynajmu sal szkoleniowych  z wyposażeniem.

Oferowane sale są jasne, przestronne i nowoczesne, a także zawsze dostosowane do potrzeb klienta, ponadto cechują się eleganckim wystrojem, dostosowanym do warsztatów, szkoleń lub spotkań biznesowych. Pracownicy Centrum Innowacji ProLearning, zawsze są gotowi do pomocy. Dobrze wyposażone sale pozwalają na efektywną organizację spotkania i maksymalne wykorzystanie czasu przewidzianego na szkolenie.

Dotychczasowa współpraca pozwala polecić Centrum Innowacji Prolearning.

Oryginał referencji

Wstecz ×
zobacz

Akademia Wnętrz

Akademia Wnętrz pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Centrum Innowacji ProLearning, w zakresie wynajmu sal szkoleniowych.…

więcej

Akademia Wnętrz

Akademia Wnętrz pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Centrum Innowacji ProLearning, w zakresie wynajmu sal szkoleniowych. Centrum Innowacji ProLearning dostarcza najwyższej jakości przestrzeń na realizację szkoleń. Cechą charakterystyczną dla ProLearning jest staranne i profesjonalne przygotowanie sal, fachowa obsługa i świadczenia pomocy w razie kłopotów. Dużym atutem są także sale posiadające zróżnicowane metraże. Z pełnym zaufaniem rekomendujemy firmę Centrum Innowacji ProLearning. jako rzetelnego partnera, ponieważ ich fachowość połączona jest z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę firmy, którą z przyjemnością polecam.

Oryginał referencji

Wstecz ×
zobacz

Sendit

Centrum Innowacji ProLearning świadczyło na rzecz Sendit S.A. usługi w zakresie wynajmu sal szkoleniowych w 2016 roku. Wynajmowane sale były przestronne, zadbane i…

więcej

Sendit

Centrum Innowacji ProLearning świadczyło na rzecz Sendit S.A. usługi w zakresie wynajmu sal szkoleniowych w 2016 roku.

Wynajmowane sale były przestronne, zadbane i wyposażone w sprzęt jakiego potrzebowaliśmy. Pracownicy firmy pomogli w doborze sal i terminów, każdorazowo dostosowali układ krzeseł i stołów do naszych potrzeb oraz zorganizowali wszystko tak, że mogliśmy skupić się na szkoleniu zamiast na sprawach logistycznych.

Sendit S.A. rekomenduje Centrum Innowacji ProLearning , jako godnego zaufania partnera w zakresie wynajmu sal szkoleniowych.

Oryginał referencji

Wstecz ×
zobacz

Edukey

Firma Edukey miała przyjemność współpracować z firmą ProLearning w zakresie wynajmu sal na szkolenia komputerowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Sale…

więcej

Edukey

Firma Edukey miała przyjemność współpracować z firmą ProLearning w zakresie wynajmu sal na szkolenia komputerowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Sale szkoleniowe są urządzone z myślą o komforcie uczestników spotkania. Nowoczesny sprzęt umożliwia bezproblemowe przeprowadzenie zajęć, co w przypadku szkoleń komputerowych jest jednym z największych atutów. Na wyróżnienie zasługują także Pracownicy firmy ProLeraning, którzy zawsze chętnie służyli pomocą w przypadku pytań i wątpliwości.

Polecamy Centrum Innowacji ProLearning jako ośrodek szkoleniowo-konferencyjny.

Menedżer ds. szkoleń otwartych – Edukey.pl

 

Wstecz ×
zobacz

Efektywnie i solidnie

Efektywniej s.c. pragnie podziękować Centrum Innowacji Prolearning za bardzo efektywne zorganizowanie wynajmu sal na potrzeby realizacji naszego…

więcej

Efektywnie i solidnie

Efektywniej s.c. pragnie podziękować Centrum Innowacji Prolearning za bardzo efektywne zorganizowanie wynajmu sal na potrzeby realizacji naszego projektu szkoleniowego. Nasza współpraca zaczęła się jesienią 2014 roku i trwa do dziś. Wszystkie usługi  świadczone przez Centrum Innowacji Prolearning zostały zrealizowane z należytą starannością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Infrastruktura dydaktyczna oraz wszelkie działania związane z organizacją kursów były sprawnie skoordynowane i kontrolowane. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Centrum Innowacji Prolearning jako wiarygodnego partnera w realizacji szkoleń. Na tej podstawie zamierzamy kontynuować współpracę i szczerze rekomendujemy firmę jako solidną.

Wstecz ×
zobacz

Dobre Kadry Centrum Badawczo-szkoleniowe

Ośrodek szkoleniowy Centrum Innowacji ProLearning z siedzibą we Wrocławiu, w okresie od września 2011r do kwietnia 2012…

więcej

Dobre Kadry Centrum Badawczo-szkoleniowe

Ośrodek szkoleniowy Centrum Innowacji ProLearning z siedzibą we Wrocławiu, w okresie od września 2011r do kwietnia 2012 udostępnił dla firmy Dobre Kadry Centrum Badawczo-szkoleniowe Sp. z o.o. sale konferencyjne.

Szkolenia były realizowane w komfortowo wyposażonych salach. Wysoki standard wynajmowanej infrastruktury gwarantował efektywność organizowanych przez naszą firmę  spotkań. Miła i kompetentna obsługa w pełni spełniła nasze oczekiwania.

Usługi świadczone przez ośrodek szkoleniowy zrealizowane zostały z należytą starannością.

Polecamy Centrum Innowacji ProLearning jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera.

Wstecz ×
zobacz

Agencja Rozwoju Innowacji

Firma CI ProLearning współpracowała z Agencją Rozwoju Innowacji SA w ramach projektu „Zostań specjalistą w swojej branży”…

więcej

Agencja Rozwoju Innowacji

Firma CI ProLearning współpracowała z Agencją Rozwoju Innowacji SA w ramach projektu „Zostań specjalistą w swojej branży” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Nasza firma wynajmowała infrastrukturę dydaktyczną w okresie współpracy: listopad 2011-marzec 2012. Jesteśmy zadowoleni z usług oferowanych przez CI ProLearning, wysoka jakość usług, bardzo dobre przygotowanie techniczne, profesjonalnie wyposażone sale, kompetentna i pomocna obsługa oraz elastyczne podejście do Klienta sprawiło, że firma ProLearning jest godna polecenia jako rzetelny partner biznesowy.

Wstecz ×
zobacz

Ekspert Handlowy

Z ośrodkiem Centrum Innowacji ProLearning współpracujemy od października 2010r. w zakresie wynajmu sal szkoleniowych. Możemy polecić tę Firmę jako…

więcej

Ekspert Handlowy

Z ośrodkiem Centrum Innowacji ProLearning współpracujemy od października 2010r. w zakresie wynajmu sal szkoleniowych. Możemy polecić tę Firmę jako profesjonalnego Partnera.

Oferta Centrum Innowacji wzbudziła od początku nasze zainteresowanie. Jesteśmy usatysfakcjonowani zarówno odpowiednią wielkością jak i wyposażeniem sal (co istotne-każda z sal jest przestronna, klimatyzowana oraz przystosowana do prowadzenia multimedialnych prezentacji).

Pracownicy ProLearning bardzo szybko i efektywnie reagują na nasze potrzeby. Polecamy Centrum Innowacji ProLearning wszystkim, którzy oczekują usług na najwyższym poziomie z zakresu wynajmu infrastruktury dydaktycznej.

Wstecz ×
zobacz

Schmetterling

Od 2009 r. współpracujemy z Centrum Innowacji ProLearning w zakresie wynajmu infrastruktury dydaktycznej i jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani ze…

więcej

Schmetterling

Od 2009 r. współpracujemy z Centrum Innowacji ProLearning w zakresie wynajmu infrastruktury dydaktycznej i jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani ze świadczonych przez tę firmę usług.

Duże, jasne sale, wyposażone są w bardzo dobry sprzęt multimedialny oraz komputerowy, co ułatwiło pracę naszym trenerom oraz uczestnikom szkoleń.

Oprócz zaplecza technicznego możemy polecić współpracę z pracownikami Centrum Innowacji ProLearning, którzy elastycznie reagują na nasze potrzeby, a przez czas wynajmu służą swoją pomocą.

Chcielibyśmy polecić firmę Centrum Innowacji ProLearning jako zaufanego Partnera Biznesowego.

Wstecz ×
zobacz

Vulcan Sp. z o.o.

Od samego początku współpraca z Centrum Innowacji ProLearning układała się pozytywnie. Na wszelkie nasze pytania otrzymywaliśmy szybką i…

więcej

Vulcan Sp. z o.o.

Od samego początku współpraca z Centrum Innowacji ProLearning układała się pozytywnie. Na wszelkie nasze pytania otrzymywaliśmy szybką i wyczerpującą odpowiedź. Pracownicy firmy charakteryzowali się dokładnością, kreatywnością oraz przede wszystkim doświadczeniem w organizacji szkoleń. Działania rekrutacyjne były prowadzone zgodnie z zawartą umową. Ich efektywność przekładała się na dużą ilość zorganizowanych szkoleń dot. projektu. Firma VULCAN Sp. z o.o. poswiadcza o precyzyjnym i terminowym wykonaniu zleconych działań. Miła obsługa i kompetentna realizacja w pełni spełnia nasze oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że oferta Centrum Innowacji ProLearning odpowie na potrzeby wielu firm zajmujących się realizacją projektów współfinansowanych przez Unię Europejską.

Wstecz ×
zobacz

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

W roku akademickim 2009/2010 roku Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej korzystała z infrastruktury dydaktycznej w Centrum…

więcej

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

W roku akademickim 2009/2010 roku Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej korzystała z infrastruktury dydaktycznej w Centrum Innowacji ProLearning.

Udostępnienie ośrodka szkoleniowo – konferencyjnego obejmowało przygotowanie sal pod względem wyposażenia niezbędnego do prowadzenia zajęć dydaktycznych oraz rozmieszczenia w nich stanowisk pracy dla uczestników studiów podyplomowych. Wszystko to znacznie ułatwiło przeprowadzenie wykładów oraz ćwiczeń.

Wysoki standard wynajmowanej infrastruktury pozwolił na efektywne funkcjonowanie organizowanych przez naszą uczelnię zajęć dydaktycznych. Znalazło to odzwierciedlenie w zadowoleniu uczestników studiów.

Miła obsługa i kompetentna realizacja w pełni spełniła nasze oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że oferta Centrum Innowacji Prolearning odpowie na potrzeby wielu firm.

Wstecz ×
zobacz

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Bankowa za cel stawia sobie kształcenie wysokiej klasy specjalistów, posiadających wiedzę teoretyczną i…

więcej

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Bankowa za cel stawia sobie kształcenie wysokiej klasy specjalistów, posiadających wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności potrzebne do rozwoju zawodowego i świadomego uczestniczenia w budowaniu nowoczesnej polskiej gospodarki. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiuprowadzi studia I stopniastudia II stopniastudia podyplomowe oraz studia MBA. Przy WSB funkcjonuje także Centrum Językowe Forward.

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu od lat zajmuje wysokie miejsca w rankingach szkół wyższych przygotowywanych przez ogólnopolskie czasopisma. Miejsca zestawieniach potwierdzają renomę Uczelni oraz jej silną pozycję na rynku edukacyjnym regionu.

W roku akademickim 2010/2011 Centrum Innowacji ProLearning podjęło współpracę z WSB we Wrocławiu udostępniając infrastrukturę dydaktyczną na potrzeby prowadzonych przez uczelnię studiów podyplomowych.

Wstecz ×
zobacz

Grupa Medialna Nieruchomości

Firma Centrum Innowacji ProLearning przeprowadzała i udostępniała pełną infrastrukturę szkoleniową dla projektu realizowanego przez…

więcej

Grupa Medialna Nieruchomości

Firma Centrum Innowacji ProLearning przeprowadzała i udostępniała pełną infrastrukturę szkoleniową dla projektu realizowanego przez firmę Grupa Medialna Nieruchomościw okresie luty i marzec 2009.

Wszystkie usługi świadczone przez Centrum Innowacji ProLearning zrealizowane zostały z należytą starannością, w wyznaczonych terminach oraz zgodnie z oczekiwaniami Grupy Medialnej Nieruchomości. Pracownicy Centrum Innowacji ProLearning właściwie i kompetentnie wywiązali się z powierzonych im zadań. Profesjonalizm, dokładność, a jednocześnie otwartość i chęć pomocy umożliwiła dobrą i efektywną współpracę podczas realizacji projektu.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy Centrum Innowacji ProLearning jako profesjonalnego i wiarygodnego Partnera w realizacji szkoleń i udostępniania infrastruktury szkoleniowej. Jesteśmy przekonani o słuszności wyboru firmy Centrum Innowacji ProLearning jako przyjaznej, fachowej i zaangażowanej w pomoc swoim Klientom. Na tej podstawie zamierzamy kontynuować współpracę i szczerze rekomendujemy firmę Centrum Innowacji ProLearning jako solidnego Partnera.

Wstecz ×
zobacz

GRINN design house of electronics

W imieniu GRINN   dziękujemy  Centrum Innowacji ProLearning   za zorganizowanie i  profesjonalne przygotowanie sali zlokalizowanej…

więcej

GRINN design house of electronics

W imieniu GRINN   dziękujemy  Centrum Innowacji ProLearning   za zorganizowanie i  profesjonalne przygotowanie sali zlokalizowanej w Wrocławiu przy ul. Wagonowa 2c/2 w celu przeprowadzenia spotkania biznesowego.
Centrum Innowacji ProLearning jest solidnym partnerem, z którym podjęliśmy współpracę i mamy nadzieję na jej kontynuację. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z przebiegu dotychczasowej współpracy.

Oryginał referencji

Wstecz ×
zobacz

Wyższa Szkoła Bankowa za cel stawia sobie kształcenie wysokiej klasy specjalistów, posiadających wiedzę teoretyczną i praktyczne…

więcej

Wyższa Szkoła Bankowa za cel stawia sobie kształcenie wysokiej klasy specjalistów, posiadających wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności potrzebne do rozwoju zawodowego i świadomego uczestniczenia w budowaniu nowoczesnej polskiej gospodarki. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu prowadzi studia I stopniastudia II stopniastudia podyplomowe oraz studia MBA. Przy WSB funkcjonuje także Centrum Językowe Forward.

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu od lat zajmuje wysokie miejsca w rankingach szkół wyższych przygotowywanych przez ogólnopolskie czasopisma. Miejsca zestawieniach potwierdzają renomę Uczelni oraz jej silną pozycję na rynku edukacyjnym regionu.

W roku akademickim 2010/2011 Centrum Innowacji ProLearning podjęło współpracę z WSB we Wrocławiu udostępniając infrastrukturę dydaktyczną na potrzeby prowadzonych przez uczelnię studiów podyplomowych.

Wstecz
×
zobacz

Firma Vulcan jest obecnie największym w Polsce producentem specjalistycznych rozwiązań dla oświaty. Vulcan tworzy oprogramowania komputerowe…

więcej

Firma Vulcan jest obecnie największym w Polsce producentem specjalistycznych rozwiązań dla oświaty. Vulcan tworzy oprogramowania komputerowe i oferuje usługi wdrożeniowe, doradcze i szkoleniowe w tym zakresie. Ponad 18 tysięcy szkół, przedszkoli oraz samorządów skorzystało z oferty firmy Vulcan. Firma działa w Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Częstochowie, Bydgoszczy, Lublinie, Dąbrowie Górniczej, Pruszczu Gdańskim oraz w wielu innych miastach.

Vulcan wraz z Centrum Innowacji ProLearning współtworzy i wdraża szkoleniowe projekty unijne kierowane do pracowników systemu oświaty oraz pracowników administracji samorządowej. Są to dwa projekty w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, „Doskonalenie kwalifikacji kadr systemu oświaty w województwie dolnośląskim w zakresie IC” oraz „Szkolenie dla pracowników administracji samorządowej i ich jednostek organizacyjnych z Dolnego Śląska- szansą na poprawę ich kwalifikacji zawodowych z zakresu ICT”Szkolenia te prowadzone są w Centrum Innowacji ProLearning, w siedzibbie firmy na ulicy Legnickiej 52.

Wstecz
×
zobacz

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu jest liczącym się ośrodkiem badań w dziedzinie nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu oraz też jedną…

więcej

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu jest liczącym się ośrodkiem badań w dziedzinie nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu oraz też jedną z największych szkół ekonomicznych w kraju i odgrywa ważną rolę w kształceniu ekonomistów, w badaniach naukowych i w pracach dla gospodarki. Jest również aktywnym partnerem w międzynarodowych kontaktach naukowych i dydaktycznych.
 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu jest jedyną publiczną uczelnią ekonomiczną w kraju, której wszystkie wydziały otrzymały pierwszą, najwyższą kategorię naukową w efekcie oceny parametrycznej przeprowadzonej w latach 2005-2009.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu wraz z Centrum Innowacji ProLearning współpracuje zakresie badań naukowych oraz projektów dotyczących funkcjonowania managerów w środowisku biznesowym.

Wstecz
×
zobacz

Firma TrenART powstała w 2003 roku i od początku skupiała się na realizacji skomlikowanych projektów wdrożeń produktów firmy Microsoft.…

więcej

Firma TrenART powstała w 2003 roku i od początku skupiała się na realizacji skomlikowanych projektów wdrożeń produktów firmy Microsoft. Wyspecjalizowała się w implementacji produktów takich jak:

 • Serwery poczty
 • Usługi katalogowe
 • Serwery zapór Internetowych
 • Serwery infrastruktury logicznej i sieciowej
 • Zintegrowane serwery Microsoft Small Business Serwer

Firma świadczy projektowe i wykonawcze usługi IT.

 • Edukacyjnych w zakresie technologii sieciowych oprogramowanych przez Microsoft
 • Doradztwa IT
 • Projektowania rozwiązań sieciowych opartych o produkty firmy Microsoft
 • Oceny konfiguracji systemów IT
 • Oceny procedur IT
 • Wsparcia technicznego na odległość
 • Migracji systemów od starszych do najnowszych wersji

Centrum Innowacji ProLearning współpracuje na zasadzie partnerskiej IT co pozwala nam zaoferować Państwu pełną ofertę supportu, wdrożeń i szkoleń informatycznych. 

Wstecz
×
zobacz

Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej od wielu lat zajmuje się kształceniem zarówno w formie studiów…

więcej

Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej od wielu lat zajmuje się kształceniem zarówno w formie studiów magisterskich, podyplomowych, doktoranckich jak i krótszych form dydaktycznych jak seminaria, szkolenia czy warsztaty. Od lat wspiera rozwój pracowników wielu dziedzin poprzez dedykowane właśnie do nich przedsięwzięcia edukacyjne z zakresu praktycznych zastosowań psychologii.

Centrum Innowacji ProLearning współpracowało z SWPS w roku akademickim 2009/2010 w zakresie udostępniania infrastruktury dydaktycznej dla studiów podyplomowych, prowadzonych przez SWPS, co zaskutkowało wystawieniem pozytywnych referencji dla CI ProLearning.

Wstecz
×
zobacz

Stowarzyszenie MATRIK to wiodąca organizacja zrzeszającakonsultantów, coachów  i trenerówzarządzania, której głównym celem  jest…

więcej

Stowarzyszenie MATRIK to wiodąca organizacja zrzeszającakonsultantów, coachów  i trenerówzarządzania, której głównym celem  jest podnoszenie poziomu zarządzania w polskich przedsiębiorstwach oraz promowanie nowoczesnych metod zarządzania

Stowarzyszenie MATRIK łączy  elitarne środowisko trenerskie, tworząc bazę wiedzy i doświadczeń niezbędną do podnoszenia jakości kształcenia wprzedsiębiorstwach.

Stowarzyszenie MATRIK jest jedyną organizacją w Polsce, która posiada akredytację światowego ośrodkaPEARSON EDEXCEL INTERNATIONAL w zakresie uczenia i certyfikowania trenerów zarządzania. Przyznaje MiędzynarodowyCertyfikat Trenera Zarządzania w zakresie treningu, uczenia się  i rozwoju MATRIK, zaświadczający kwalifikacje zawodowe do wykonywania zawodu trenera zarządzania na całym świecie.

Centrum Innowacji ProLearning współpracuje z trenerami posiadającymi Certyfikat Trenera Zarządzania, tym samym gwarantując wysoką jakość świadczonych usług w zakresie konsultacji i szkoleń dotyczących zarządzania i coachingu.

 

Wstecz
×
zobacz

Jar-Soft jest firmą specjalizującą się w kształceniu i podnoszeniu kwalifikacji specjalistów zajmujących się dziedziną licencjonowania…

więcej

Jar-Soft jest firmą specjalizującą się w kształceniu i podnoszeniu kwalifikacji specjalistów zajmujących się dziedziną licencjonowania oprogramowania. Główny trener Jar-Soft jest autoryzowanym instruktorem firmy Microsoft i posiada ponad 10 letnie doświadczenie w zakresie technologii tej firmy oraz jest specjalistą w zakresie ochrony własności intelektualnej.

Firma specjalizuje się w następujących dziedzinach:

 • audyty związane z bezpieczeństwem informacji
 • audyt legalności oprogramowania
 • wdrażanie procedur zarządzania oprogramowaniem
 • doradztwo w zakresie licencji i programów partnerskich z MS

Centrum Innowacji ProLearning zyskuje tym samym partnera w nowym obszarze biznesowym, co pozwala nam zaoferować Państwu jeszcze szerszą ofertę, tak by służyć Państwu pomocą w tak ważnym obszarze działalności każdego przedsiębiorstwa.

Wstecz
×
zobacz

Jest to ogólnoświatowa organizacja coachingowa zrzeszająca i reprezentująca środowisko profesjonalnych coachów. Jej celem jest rozwijanie i…

więcej

Jest to ogólnoświatowa organizacja coachingowa zrzeszająca i reprezentująca środowisko profesjonalnych coachów. Jej celem jest rozwijanie i upowszechnianie profesji coachingowej poprzez określanie standardów kompetencyjnych i etycznych, dostarczanie niezależnej struktury akredytacji dla coachów i szkół coachingu. Stanowi bazę informacji dla trenerów rozwoju osobistego odnośnie standardów i zasad etyki zawodowej.

ICF realizuje Program Akredytacji ICF – jego celem jest przyznanie Akredytacji ICF coachom indywidualnym po udokumentowaniu:

– przebytej określonej ilości godzin szkolenia (zgodnej ze standardami ICF)

– doświadczenia w roli coacha.

Centrum Innowacji ProLearning współpracuje z trenerami posiadającymi Akredytację ICF, tym samym gwarantując profesjonalnych i doświadczonych coachów, spełniających międzynarodowe standardy w zakresie usług coachingowych i doradczych

Wstecz
×
zobacz

Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego (CRSE) powstało w czerwcu 2000 roku. CRSE jest organizacją pozarządową typu non profit –…

więcej

Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego (CRSE) powstało w czerwcu 2000 roku. CRSE jest organizacją pozarządową typu non profit – organizacją nie nastawioną na zysk, działającą jako stowarzyszenie. Obecnie zatrudniania ponad 30 stałych pracowników, realizuje kilkanaście projektów szkoleniowych finansowanych ze środków UE, ich usługi zyskują uznanie czołowych firm i samorządów z regionu. CRSE charakteryzuje kreatywność, otwartość i wysoka jakość działań. Prowadzone przez CRSE szkolenia i konsulting odbywają się na terenie całego kraju. Obecnie CRSE skupia swoją działalność na następujących dziedzinach:

– prowadzeniu szkoleń dla pracowników sektora przedsiębiorstw,

– prowadzeniu szkoleń zawodowych i doradztwa dla osób niepracujących, a także pośrednictwie pracy i doradztwie zawodowym,

– świadczeniu usług w zakresie doradztwa gospodarczego – pozyskiwaniu dotacji z UE; wdrażaniu systemów ISO 9001; systemów HACCP, strategii i planów rozwoju;

– realizacji imprez integracyjnych i socjalnych dla firm.

Centrum Innowacji ProLearning wraz z CRSE organizuje i współtworzy projekt szkoleniowy dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (Priorytet VIII „Regionalne kadry gospodarki”, Działanie 8.1 Rozwój pracowników i przedsięwzięć w regionie, Poddziałanie 8.1.1 „Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw), „PROFESJONALNY MENEDŻER – PROJECT MANAGER”, którego celem jest przekazanie praktycznej wiedzy, metodologii i narzędzi używanych przez profesjonalnych Project Managerów.

Wstecz
×
zobacz

Jest firmą szkoleniowo-konsultingową z biurem we Wrocławiu, która działa na rynku od 2004 roku. 4FGroup specjalizuje się w usługach…

więcej

Jest firmą szkoleniowo-konsultingową z biurem we Wrocławiu, która działa na rynku od 2004 roku. 4FGroup specjalizuje się w usługach szkoleniowych i doradczych. Wspólnie z doświadczonymi trenerami, konsultantami i partnerami tworzy zespół ekspercki, oferując profesjonalne przygotowanie szkolenia oraz jego kompleksową obsługę. W swojej ofercie posiada szeroką gamę szkoleń specjalistycznych i biznesowych. Preferowany typ pracy to praca w małych grupach jako jeden z ważnych elementów procesu zdobywania wiedzy. Wszystkie szkolenia i warsztaty prowadzone są w sposób interaktywny, przy użyciu większości znanych, sprawdzonych i skutecznych metod (m.in.: analiza przypadków, ćwiczenia zespołowe, ćwiczenie indywidualne, dyskusja moderowana, odgrywanie ról, scenki symulacyjne, trening umiejętności praktycznych, burza mózgów, testy, zadania indywidualne, zadania problemowe, wykład) oraz własnych, unikalnych metod treningowych. Szczególna uwaga przykładana jest do zaangażowania osób szkolonych i ćwiczenia praktycznych umiejętności. 4FGroup jest zorientowane na klienta, najpierw dokładnie bada jego potrzeby szkoleniowe, aby następnie rzetelnie zrealizować nawet specjalistycznie sparametryzowane programy szkoleń. Wszystkie obszary projektów doradczych są nadzorowane.


Centrum Innowacji ProLearning współpracuje z 4FGroup w zakresie organizacji szkoleń oraz wynajmu sal konferencyjnych, przez co CI ProLearning poszerza i rozwija swoją ofertę szkoleniowa o profesjonalne szkolenia biznesowe.

Wstecz
×
zobacz

SPMP jest organizacją zrzeszającą profesjonalistów zajmujących się zarządzaniem projektami. Dąży do rozwoju tej dziedziny poprzez promowanie…

więcej

SPMP jest organizacją zrzeszającą profesjonalistów zajmujących się zarządzaniem projektami. Dąży do rozwoju tej dziedziny poprzez promowanie jej w społeczeństwie, budowę autorytetu, sieci kontaktów oraz podstaw do przekazywania sobie doświadczeń przez project managerów.
Członkostwo w Stowarzyszeniu Project Management Polska wiąże się jednocześnie z przynależnością do International Project Management Association. IPMA to światowa organizacja opowiadająca się za rozwojem project managment. SPMP jest jedyną polską organizacją członkowską.

Centrum Innowacji ProLearning zostało w 2011r. członkiem Stowarzyszenia Project Management Polska.

Wstecz
×
zobacz

Pearson VUE jest organizacją dostarczającą miliony profesjonalnych testów rocznie użytkownikom na całym świecie. Testy te umożliwiają…

więcej

Pearson VUE jest organizacją dostarczającą miliony profesjonalnych testów rocznie użytkownikom na całym świecie. Testy te umożliwiają uzyskanie różnego rodzaju certyfikatów i zezwoleń. Posiada na całym świecie ponad 3400 Autoryzowanych Centrów Egzaminacyjnych i jest liderem w przeprowadzaniu egzaminów dla branży IT.

Pearson VUE jest częścią firmy Pearson plc, która z dochodami na poziomie 9 miliardów dolarów, jest największą komercyjną organizacją dostarczającą testy do centrów egzaminacyjnych na świecie. Główne jednostki organizacyjne firmy znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Indiach, a także w Chinach i Japonii.

Centrum Innowacji ProLearning uzyskało tytuł Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Pearson VUE otrzymując uprawnienie do przeprowadzania on-line certyfikowanych egzaminów z zakresu teoretycznej i praktycznej znajomości produktów i technologii następujących firm:

 • Cisco
 • Adobe
 • AFP
 • American College
 • Avaya
 • Business Objects
 • Citrix
 • Checkpoint
 • Citrix
 • CompTIA
 • CTP
 • CMC
 • GARP
 • Hewlet Packard
 • HDI
 • ICRM
 • Isilon
 • Linux
 • My SQL AB
 • Nokia
 • Novell
 • Oracle
 • Primia
 • RSA
 • SCP
 • Siemens
 • SITA
 • VMWare

oraz wiele innych…

Wstecz
×
zobacz

Oracle – lider technologii informatycznych, koncentrujący się przede wszystkim na tworzeniu oprogramowania dla przedsiębiorstw, w tym baz…

więcej

Oracle – lider technologii informatycznych, koncentrujący się przede wszystkim na tworzeniu oprogramowania dla przedsiębiorstw, w tym baz danych. Dostępny dla setek tysięcy swoich klientów w ponad 145 krajach na całym świecie.

Centrum Innowacji ProLearning dołączyło do grona partnerów Oracle, wzbogacając tym samym swoją ofertę w zakresie szkoleń i potwierdzając profesjonalny charakter oferowanych usług. Dzięki temu nasi Klienci mają dostęp do najnowszych rozwiązań firmy Oracle. Pełna oferta szkoleń  oferowanych przez Oracle dostępna  jest dla Państwa od marca 2012.

Wstecz
×
zobacz

Microsoft, to jeden z największych na świecie producentów technologii informatycznych dostarczanych zarówno dla firm, jak i osób…

więcej

Microsoft, to jeden z największych na świecie producentów technologii informatycznych dostarczanych zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Tytuł Microsoft Gold Certified Partner świadczy przede wszystkim o profesjonalizmie i doświadczeniu we wdrażaniu rozwiązań Microsoft.

Centrum Innowacji ProLearning dołączyło do grona partnerów Microsoft, dzięki czemu ma możliwość korzystania z nowych technologii oraz pomocy ze strony Międzynarodowego Partnera. Złote Partnerstwo potwierdza wysokie kompetencje CI ProLearning, które wpływają na jakość usług dostarczonych klientom.

Wstecz
×
zobacz

APN Promise jako wyłączny dystrybutor na Polskę oferuje możliwość realizacji następujących egzaminów w autoryzowanym ośrodku ProLearning…

więcej

APN Promise jako wyłączny dystrybutor na Polskę oferuje możliwość realizacji następujących egzaminów w autoryzowanym ośrodku ProLearning (Wrocław):

 • Microsoft Office Specialist – specjalistyczne egzaminy Microsoft Office. Trzy z nich na poziomie CORE – Word, Excel i PowerPoint 2007 – dostępne już w wersji polskiej.
 • Adobe Certified Associate – certyfikat podstawowych umiejętności z: Photoshop, Dreamweaver, Flash.
 • Microsoft Technology Associate – pakiet 11 certyfikacji technologicznych pierwszego stopnia.
 • CompTIA Strata – podstawowy certyfikat w zakresie kluczowych umiejętności dot. IT.
 • IC3 (Internet and Computing Core Certification) – podstawowy certyfikat w zakresie Internetu i pracy na komputerze.
 • Autodesk Certified User – certyfikat podstawowych umiejętności z Autodesk Inventor i AutoCAD.

Zapisy na egzamin: http://www.prolearning.pl/zapisy-egzaminy.html
Regulamin zdawania egzaminów w CI ProLearning: http://www.prolearning.pl/regulamin-zdawania.html

Wstecz
×
zobacz

Prometric jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań pozwalających na gruntowne sprawdzenie wiedzy osób przystępujących do egzaminów. Dzięki…

więcej

Prometric jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań pozwalających na gruntowne sprawdzenie wiedzy osób przystępujących do egzaminów. Dzięki umowom z wiodącymi firmami z branży IT, Prometric posiada uprawnienia do przeprowadzania autoryzowanych oraz certyfikowanych egzaminów z zakresu informatyki. Egzaminy te są udostępniane zdającym poprzez sieć autoryzowanych ośrodków egzaminacyjnych – Authorized Prometric Testing Center.

Centrum Innowacji ProLearning od 2008 r. został oficjalnie zarejestrowany jako centrum egzaminacyjne PROMETRIC (Authorized Prometric Testing Center). Nasze centrum APTC może przeprowadzać szereg egzaminów certyfikujących m.in. takich firm, jak Microsoft, IBM, ITIL (pełna lista dostępnych egzaminów na www.prometric.com).
Ponadto Centrum PROMETRIC stało się integralną częścią procesu dydaktycznego naszego ośrodka poprzez szkolenia przygotowujące do zdobycia uznawanych na całym świecie certyfikatów. Dzięki możliwości zaoferowania autoryzowanych kursów oraz przeprowadzania egzaminów certyfikujących w Centrum PROMETRIC, nasz Ośrodek stał się jednym z najbardziej cenionych, regionalnych ośrodków szkoleniowych.

Zapisy na egzamin
Regulamin zdawania egzaminów w CI ProLearning

Wstecz
×
zobacz

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu dokonania wstępnej rezerwacji sali.

Terminy

* Od * Do Opcja
+

Catering

Twoje dane

- Zobacz regulamin
4 +
= 10
×